AppCode to bez wątpienia doświadczeni profesjonaliści. Zlecona strona internetowa wygląda dokładnie tak jak tego oczekiwałem. Strona jest responsywna, funkcjonalna, przejrzysta i nowoczesna. Spełnione zostały również wszystkie prośby grafika co do kolorystyki oraz designu. Po odbiorze strony zostałem przeszkolony z obsługi bloga, sklepu oraz prostych edycji treści. Jednym słowem rewelacja!

Firma AppCode wykazała się dużym profesjonalizmem w zakresie budowy stron internetowych, jak również ich późniejszej optymalizacji. Wiedza, zaangażowanie i terminować pracowników jest godna uznania. Ponadto, co było dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy podczas współpracy, AppCode po wdrożeniu skończonego projektu w dalszym ciągu służy dobrą radą i pomocą. Polecam z czystym sumieniem.

Firma Heksagon Sp. z o.o., lider szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, współpracuje z firmą AppCode Sp. z o.o. od prawie roku. W tym czasie firma AppCode Sp. z o.o. odpowadała za:

  • opracowanie i wdrożenie programu niezbędnego do tworzenia wewnętrznych dokumentów tekstowych,
  • usystematyzowanie procesu tworzenia umów abonamentowych na świadczone przez naszą firmę usługi,
  • zaprojektowanie, oraz wdrożenie synergicznego programu, scalającego obsługę sklepu on-line z kompleksowym procesem sprzedażowym, począwszy od etapu wygenerowania umowy, na złożeniu zamówienia kończąc,
  • usprawnienie komunikacji oaz zsynchronizowanie rozgałęzionej sieci naszych pracowników wykonujących swoje obowiązki zdalnie.

Podczas naszej współpracy firm AppCode Sp. z o.o. sumiennie, rzetelnie i terminowo wywiązała się z powierzonych obowiązków. Jej działania charakteryzowały się z również dużą elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do każdego z powierzonych zadań – mimo wielu zmian po drodze. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniły nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie ogromne zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie się do naszych niestandardowych potrzeb.  Nasza współpraca, przez cały jej okres, przebiegała sprawnie, w atmosferze życzliwości  i co niezwykle dla nas istotne, w stałej, otwartej komunikacji, dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy firmę AppCode Sp. z o.o. jako specjalistę  swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Oryginał